معاون استاندار یزد با کدام ترازو، خبرنگاران استان را وزن کرد؟!

پنج نفر خبرنگار مزد بگیر از استانداری یزد چه کسانی هستند؟!

آقای پارساییان مشاوری که به تازگی معاون استاندار یزد شده در نشست صمیمانه رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در محل سالن کوثر استانداری، حرفی بسیار غیرصمیمانه زد و همه خبرنگاران حاضر در نشست را انگشت به دهان کرد!

آقای پارساییان مشاوری که به تازگی معاون استاندار یزد شده در نشست صمیمانه رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در محل سالن کوثر استانداری، حرفی بسیار غیرصمیمانه زد و همه خبرنگاران حاضر در نشست را انگشت به دهان کرد!

او در واکنش به برخی سوالات خبرنگاران، خطاب به رییس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: من در این نشست دونفر خبرنگار بیشتر نمی بینم!!!!

وی تعداد کل خبرنگاران استان شامل حاضر و غایب در جمع را هم بر اساس افرادی که به نام خبرنگار از استانداری برایشان مقرری تعیین شده برشمرد و ادامه داد: استاندار یزد برای اولین بار برای پنج خبرنگار که بار سنگین خبر را بر دوش می کشند حقوق و مزایا مشخص کرده و ما ۴ تا ۵ خبرنگار بیشتر در یزد نداریم!!!!
او همچنین از دیگر مشخصات این مزدبگیران را دارا بودن پیج اینستاگرامی دارای تعداد بالای دنبال کننده عنوان کرد و حتی مستقیم افشا کرد به عنوان مثال ما از یک پیج اینستاگرامی حمایت می کنیم که بیش از یک میلیون فالوور دارد!
او همچنین از حضار خواست تا در صورتیکه مایلند به عنوان مزدبگیران استانداری یزد در  فضای مجازی باشند؛ پیج اینستاگرامی با بیست هزار مخاطب داشته باشند تا در زمره خبرنگاران مورد تایید استانداری یزد و مواجب بگیران استاندار قرار بگیرند!

سوال این که معیار آقای پارساییان برای تعداد خبرنگاران فعال استان چیست؟

✅ پنج نفری که به نام خبرنگار از استاندار یزد  مزد می گیرند چه کسانی هستند؟
با توجه به مشخصات دیگری که از دهان مبارک و پارسای پارساییان لو رفت؛ کدام پیج های اینستاگرامی و خبربیاران؛ مزد بگیران استاندار یزد هستند؟
⏪ این پیج ها بابت تزریق هر یک از پست های خود لابلای خبرهای به اصطلاح عامه پسند؛ با چه متر و معیاری و چند مزد می گیرند؟‌ به عبارتی، بر دوش کشیدن این بار خبری سنگین! چقدر از کیسه بیت المال آب می‌خورد؟
⛔️ استاندار محترم از چه منبعی این هزینه ها را پرداخت می کنند؟

❌ این اظهارات  آنقدر بی منطق و غیر منصفانه بود که صدای اعتراض حاضران را درآورد اما کسی برای پاسخگویی جز مدیر کل ارشاد نماند. آقای پارساییان هم جلسه را زودتر ترک کرد تا صدای اعتراضی نشنود

یک خبر گزارش شده از یکی از حضار غیر خبرنگار در جلسه اینکه در طول سخنان رییس شورای اطلاع رسانی دولت، آقای پارساییان در حال ور رفتن با تلفن همراه خود  بودند و بر خلاف جمع، توجهی به سخنان این مسوول بلند پایه دولت نداشتند!!!

البته این به اصطلاح خبرنگاران مزدبگیر و مجیزگوی استاندار و استانداری یزد، قطعا ماله کشی می کنند و بر این پست و خبر ناخوشایند ارباب هم سنگ و خاشاک خواهند پاشید؟

دولت فیلتر می کند؛ نماینده دولت در استان یزد حمایت مالی و تشویق به قانون شکنی!

سوال دیگری که مطرح است اینکه شبکه اجتماعی اینستاگرام بیش از یکسال است که با تصمیم مسئولان نظام جمهوری اسلامی و توسط دولت فیلتر شده است اما معاون استاندار یزد بدون توجه به فیلترینگ اینستاگرام و تاکید مقامات آگاه و عالیرتبه بر استفاده از شبکه های داخلی و نیز حمایت از رسانه های ملی و رسمی در مقابل رسانه های غیر رسمی و غیر داخلی؛اعلام می کند که رسانه مورد حمایت استانداری یزد پیج اینستاگرامی است و صراحتا از کمک مالی به آن خبر می دهد!گو اینکه نامبرده اصلا رسانه ای جز پیج اینستاگرام نمی شناسد و به لطف برخورداری از اینترنت بدون فیلتر؛ حتی برای اکثریت جامعه که از :اینترنت خط سفید” برخوردار نیستند نیز احترام قائل نیستموضوع البته به همینجا ختم نمی شود که گفته شود پیج اینستاگرامی از قبل موجود بوده و بخاطر بازدیدکنندگان بالا مورد حمایت مالی استانداری یزد در قبال انتشار اخبار استانداری قرار گرفته است. بلکه آقای پارساییان در حضور رئیس شورای اطلاع رسانی دولت صراحتا بجای تبلیغ تشویق به داشتن پیج اینستاگرامی کرده و گفته است: هر کس پیج اینستاگرامی با حداقل ۲۰ هزار نفر دنبال کننده بیاورد مورد حمایت مالی استانداری یزد قرار خواهد گرفت!

https://t.me/yazdanehnews

دیدگاهتان را بنویسید