رنجنامه

وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم
که درطریقت ما کافری است رنجیدن

جناب آقای دکتر حداد زاده دادستان محترم یزد

سلام علیکم

به استناد آرشیو بشارت؛ منش و اخلاق ما هرگز اجازه ورود به مسائلی که در مورد زندگی خصوصی افراد نزدیک یا دور مدیران و مسئولان باشد یا به علاقه و گرایش آنها؛ مطرح شده را  نه تنها ورود نکردیم بلکه با تاکید بر شخصیت مستقل افراد و حق انتخاب و زندگی هرکس را حریم ‌خصوصی و مقدس شمرده به هیچ ‌شایعه حتی خبر موثق در این ‌زمینه نپرداخته ایم.

حضرتعالی به عنوان دادستان یزد که شاکی من هم شده و البته مستنداتم را در حد اولیه به بازپرس محترم شعبه ارائه کردم؛ در جریان باشید که اکنون از طرف اداره ارشاد استان هم مورد تحدید و زیر فشار اقتصادی قرار گرفته ام.

حضرتعالی مستحضرید

همسر اینجانب با مدرک لیسانس حقوق و فوق لیسانس علوم ارتباطات با گرایش روزنامه نگاری فعالیت دارد،

از سوی دیگر معاونت مربوطه در دادسرا بابت کار مطبوعاتی وحقوقی اشراف دارند و همگان می دانند پیش از ازدواج با من در عرصه رسانه فعالیت داشته و دارد.

اما اداره ارشاد یزد در دادن آگهی به نشریه ما کلا که کوتاهی داشته حالا آیا صحیح می باشد که در اطلاعیه رسمی بنده را با بستگانم جمع زده منتقد دولت بخواند در حالیکه خود استاندار از من بخاطر همراهی با دولت تقدیر کرده و بارها به ایشان‌ گفتم فقط در مساله مس آن هم  بخاطر حیات استان زاویه نگاه داشته از حقوق عمومی دفاع می شود البته که نقد پاک ‌و عالمانه دولت کار رسانه و از نیت خیرخواهی است لطفا به سرمقاله های بشارت در دوران دولت روحانی خصوصا دور دوم بنگرید همراه ولی منتقد دولت بودیم.

آیا رواست صرف منتقد بودن بدون اعلام هزینه های گزاف چاپ و نشر و اشاره به اینکه بشارت یزد تنها نشریه مکتوب موثر و فعال استان و دارای پرسنل و کادر و چارچوب حرفه ای و مستقل به معنای مالی و حتی فکری و سیاسی است، فقط میزان آگهی ها را اعلام کند!؟

جز تشویش اذهان و مغلطه و سفسطه نام دیگری بران می توان گذشت.

لذا بعنوان دادستان استدعای داد؛ ستانی دارد

جواد آذرنگار

والسلام علی من التبع الهدی

رونوشت:

حضرت آیت الله سید کاظم مدرسی

مدیرکل محترم دادگستری یزد

مدیر کل محترم ارشاد استان

مدیر محترم روابط عمومی استانداری یزد

معاونت محترم دادگستری

اداره کل بازرسی استان یزد

دیدگاهتان را بنویسید