بخشنامه های عجیب و کاکتوسی!

محمدعلی وزیری کاکتوس زاده گفت (دروغ و راستش گردن دایی جانش) که بخشنامه اى دیروز صادر شده مبنی بر اینکه در بوتیک‌ها، نمایش عمومیِ کروات و پاپیون ممنوع است. مانکن‌ها باید بدون سر باشند و برجستگی‌های بدنشان معلوم نباشد. کاکتوس…

محمدعلی وزیری

کاکتوس زاده گفت (دروغ و راستش گردن دایی جانش) که بخشنامه اى دیروز صادر شده مبنی بر اینکه در بوتیک‌ها، نمایش عمومیِ کروات و پاپیون ممنوع است. مانکن‌ها باید بدون سر باشند و برجستگی‌های بدنشان معلوم نباشد.

کاکتوس زاده بدون ذکر منبع همچنین گفت که جایی خوانده است کلیه اصناف باید به پیروی از این بخشنامه به زودى بخشنامه هاى زیر را برای مغازه ها وکارگاهای تحت نظر خود صادر کنند:

 

*بخشنامه به میوه‌فروشی‌ها*

• نمایش عمومی هویج و بادمجان ممنوع و خیره نگاه کردن به هلو هم مطلقا ممنوع است!

• مبارزه با کاشت، داشت، برداشت و توزیع مخفیانه خیار چنبر به عهده ستاد مبارزه با مواد مخدر است.

 

*بخشنامه به دوچرخه‌سازی‌ها*

• باد کردن لاستیک با تلمبه ممنوع است. اگر درخفا باشد، بلامانع است!

 

 

*بخشنامه به لوله کشی ها*

 در بیان نوع اتصالات گفتن (البته با صدای  بلند) کلمات مستهجن «نری و مادگی»، «پستانک و اتصالات ممه ای» به هیچ وجه مجاز نبوده و با متخلفین برخورد جدی خواهد شد.

• در حمام و دستشویی ها، بجای شیر مخلوط، از دو شیر مجزا با فاصله حداقل ۳۰ سانت از هم استفاده گردد.

• در کلیه عملیات تاسیساتی از آچار شلاقی بجای آچار فرانسه استفاده شود.

 

*بخشنامه به دامداری ها*

• دوشیدن گاوها فقط باید توسط کارگران زن صورت پذیرد.

• هیچ ماده گاوی حق شیر دادن به گوساله های نرِ بالای ۱۷ ماه را ندارد.

• خرید، فروش، تولید و نگهداری قاطر تخلف محسوب و با متخلفین برخورد خواهد شد، در صورت تولد قاطر، تحویل قاطر به همراه اسب و الاغ متخلف به مقامات ذیربط الزامی است.

 

*بخشنامه به الکتریکی ها*

– هیچ برقکار مردی حق لخت کردن سیم را ندارد مگر اینکه حین کار، درب اتاق بسته باشد و دست برقکار برخوردی با قسمت لخت نداشته باشد.

– استفاد از چسب برق با رنگهای جیق و رنگ هایى که جلب نظر نماید، مخصوصا رنگ قرمز ممنوع است.

– کما فى السابق فاز مثبت و منفی باید از هم جدا باشند و حتی المقدور با دو رشته سیم جدا با فاصله حداقل ۳۰ سانتیمتر مورد استفاده قرار گیرند. هر نوع اتصال مبنى بر برخورد فاز مثبت با فاز منفی حداکثر ظرف یکساعت گزارش شود.

– چنانچه کسى را برق بگیرد، حق لرزیدن و بندرى زدن ندارد!

می فرمایید این بچه راست می گوید یا از جایی سرقت ادبی کرده؟ آن هم نمی دانم. ولی در این حال و هوا که فک زدن، مالیات ندارد! هرکس هر چیزی گفت، گفته است. بگذارید بگوید. بچه است دیگر، بزرگترها هم گاهی بی سند حرف می زنند!

 

دیدگاهتان را بنویسید