آقای استاندار همین فرمان به جلو

آقای استاندار ،جای جواب رسانه در رسانه است نه دادگاه این را شما که اهل رسانه بوده اید بهتر از هر کسی میدانید.

روابط عمومی استاندار یزد در واکنش به مطلب روزنامه بشارت به سرعت اقدام به شکایت نمود،این نوع تعجیل در کمتر موضوعی دیده شده و حال استاندار محترم که پشت فرمان پاسخگویی و پیگیری قرار دارید لطفا قبل از آنکه سرد شوید در  موضوعات دیگر شهری نیز اینگونه ورود کنید یا اگر در مسیر هستید روابط عمومی محترم اطلاع رسانی کنند تا ما نیز با خبر شویم.

آقای استاندار
همین چند روز پیش شهر یزد همچون سنوات گذشته در یک باران چند ساعته دچار آبگرفتگی شد و گاها در همانجاهایی که مدتی قبل شهرداری عملیات رفع آب های سطحی را انجام داده بود این اتفاق افتاد لطفا به  مسئولین بگویید لااقل به شما پاسخ دهند و از قوه قضاییه بخواهید اگر تخلفی صورت گرفته مرتکبینش را به دست عدالت بسپارد.

آقای استاندار
برخی دانشگاه های یزد اقدام به احداث واحدهای تجاری در خیابان های اصلی شهر کرده اند و کاربری آموزشی را بی سر و صدا به نانوایی ،بقالی ،فست فود و کافه که تجاری است تغییر داده اند لطفا در این مورد نیز فرمان را به سمت عدالت بچرخانید و از مسئولین شهری نیز بپرسید چقدر بابت این تغییر کاربری ها پول دریافت کرده اند و  یا اصلا پولی گرفته اند یا خیر!!

جناب آقای فاطمی
هوای شهر گاهی آنچنان آلوده میشود که نفس کشیدن برای کودکان و سالمندان غیر قابل تحمل میشود و بسیاری از این آلودگی به خاطر کوره ها،کارخانجات و خودروهای فرسوده ایست که در این شهر مشغول به کار هستند،فردا چه کسی پاسخگوی ریه های خراب کودکان این شهر خواهد بود؟

استاندار دولت مردمی
مجتمع ای تجاری در منطقه ی پر ترافیک شهری،طبقه بر طبقه میگذارد و همچنان بالا میرود و پیاده روی مقابلش نیز سالهاست در اسارت مصالح و موانع اوست، لطفا در این مورد نیز اقدام عاجل مبذول فرمایید

مدت هاست برخی روستاهای بخش خرانق،دقیقا نزدیک به همانجایی که مناقشاتی بر سر معادن و کارخانجاتش وجود دارد بر اثر سیل قناتش کور و درختان پیر و کهنسالش در حال نابودی است، قبل از پایان حیات روستاهایش مسئولی برای پاسخگویی پیدا کنید.

آقای فاطمی حمل و نقل بین شهری در یزد فاجعه ای است که هر روز مردمانش با آن دست و پنجه نرم میکنند، حق خوری هایی که سبب گردیده قیمت گران بلیط های هواپیمایی که نیست و قطاری که فرسوده است بر دوش یزدی های نجیب افتد، از تاخیرهایش نگوییم که دیگر قوز بالا قوز میشود لطفا اگر شد این موضوع را نیز با همان قاطعیت دنبال کنید.

کلام آخر
بارها رسانه های یزد در موضوعات متعددی انتقاد کرده و از مسئولین مرتبط پاسخ خواسته اند اما براستی در چند مورد مسئولی پاسخ داده و یا اشتباه خود را گردن گرفته است؟
حال شما که به دنبال شفاف سازی و ارائه مستندات هستید لطفا در پیرامون مدیران نیز همین مسیر را پیش روید چرا که فرصت کوتاه و برخی مشکلات به مرور زمان دیگر گردن گیر پیدا نمی کنند.
آقای استاندار ،جای جواب رسانه در رسانه است نه دادگاه این را شما که اهل رسانه بوده اید بهتر از هر کسی میدانید.

دیدگاهتان را بنویسید